Warto z nami współpracować!

Naprawa awarii instalacji elektrycznej? Okresowy pomiar elektryczny? Modernizacja instalacji? Podłączenie sprzętu AGD? Możesz liczyć na nasz fachowy i doświadczony zespół elektryków, który pomoże Ci w rozwiązaniu każdego problemu elektrycznego. Służymy profesjonalnym doradztwem z dziedziny elektryki, pomagając w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które działają efektywnie i bezpiecznie. Prefabrykujemy rozdzielnice zgodnie z wszelkimi wytycznymi, aby rozdzielnica działała bez żadnych zakłóceń. Zajmujemy się kompleksową instalacją inteligentnych budynków. Od projektów, przez skomplementowanie potrzebnego osprzętu po montaż i konfigurację wszystkich urządzeń.

Elektryka Wrocław
Elektryka Wrocław

INTELIGENTNY DOM WROCŁAW

INTELIGENTNY DOM WROCŁAW

Inteligentne domy to nasza specjalność. Zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi z inteligentnymi domami. Mamy duże doświadczenie w instalacjach inteligentnych budynków.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Profesjonalny montaż instalacji elektrycznych. Projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne do domu, bloków czy budynków wielkoformatowych.

ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE

ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE

Projektujemy i wykonujemy wszelkiego rodzaju rozdzielnice elektryczne do mieszkań, domów i budynków wielkometrażowych. Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

AWARIE SIECI ELEKTRYCZNYCH

AWARIE SIECI ELEKTRYCZNYCH

Usługa na wypadek awarii sieci elektrycznej. Lokalizujemy źródło awarii, naprawiamy i udzielamy gwarancji na nasze usługi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz kompleksowe usługi.

Automatyka domowa

Automatyka domowa Wrocław

Zajmujemy się automatyką domową od zaprojektowania całego układu, przez skomplementowanie części i konfigurację wszystkich urządzeń. Gwarancja najwyższej jakości.

Pomiary elektryczne

POMIARY SIECI ELEKTRYCZNYCH

Każdą instalację przed odbiorem należy sprawdzić. Świadczymy usługi z zakresu pełnych pomiarów elektrycznych. Pomiary elektryczne dla domów, mieszkań czy bloków.