Automatyka domowa

Profesjonalna automatyzacja domów, mieszkań i budynków wielkometrażowych, które wyróżniają się niezawodnością – to nasz znak rozpoznawczy. Wykonujemy automatykę domową w nowo wybudowanych budynkach, istniejących budynkach mieszkalnych, biurach, halach i magazynach. Automatyka domowa montowana przez nas jest energooszczędna, efektywne i bezpieczne.

CO OFERUJEMY

Oświetlenie

  • Oferujemy automatyzację oświetlenia w domu, aby można było sterować oświetleniem z poziomu smartfona. Integracja oświetlenia z instalacją alarmową, aby symulować obecność domowników. Automatyczne dostosowanie natężenia oświetlenia w pomieszczeniac w zależności od światła docierającego zza okna.

HVAC

  • Z angielskiego Heating, Ventilation and Air Conditioning, to sterowanie ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją. System sterowania uwzględnia wilgotność powietrza, temperaturę czy zawartość dwutlenku węgla w pomieszczeniu.

SSWiN

  • Integrujemy system sygnalizacji włamania i napadu, aby system np. symulował obecność domowników włączając i wyłączając odbiorniki.

CCTV

  • Z angielskiego Closed Circuit Television to system monitoringu pomieszczeń i teren w okół budynku przy użyciu kamer. Integrujemy ten system z instalacją SSWiN. Możliwy jest podgląd obrazu poprzez internet.

System detekcji gazów

  • Montujemy czujniki mające na celu detekcję gazów wybuchowych i trujących. Z reguły wykorzystywane np. w kotłowniach czy garażach zamkniętych.

Sterowanie roletami i żaluzjami

  • Instalujemy automatycznie sterowane rolety i żaluzje, aby samoczynnie podnosiły się i opuszczały w zależności od wschodu i zachodu Słońca. System można zintegrować z ogrzewaniem czy klimatyzacją.

Automatyka bram

  • Montujemy i konfigurujemy automatykę do bram wszelkiego rodzaju. Od bram skrzydłowych, przesuwnych przez garażowe po drzwi. Automatyczne otwieranie i zamykanie bramy jeśli auto znajdzie się w zasięgu czujników. Brama garażowa automatycznie otwierana po uruchomieniu samochodu.