Profesjonalne usługi

Dom, który myśli za Ciebie? Teraz to możliwe! System inteligentnego domu to najnowsze rozwiązania technologiczne i elektroniczne, które zmienią Twoje życie na bardziej komfortowe i przyjemne. Zautomatyzuj codzienne czynności, zarządzaj oświetleniem, ogrzewaniem, muzyką i roletami. Poczuj, jak dobrze mieć wszystko pod kontrolą. Zarządzaj wszystkimi strefami w domu zdalnie za pomocą telefonu gdziekolwiek jesteś. System inteligentnego domu to bezpieczeństwo, bezprzewodowe zarządzanie, zdalne sterowanie, prostota i wygoda obsługi i wiele możliwości. Zaufaj ekspertom. Powierz nam instalację systemu Smart Home, który spełni Twoje marzenia o nowoczesnym, inteligentnym domu.p>

CO OFERUJEMY

STEROWANIE OGRZEWANIEM

  • Inteligentne sterowaniem ogrzewania w domu pozwala zaoszczędzić do 30% energii. System automatycznie steruje ogrzewaniem w zależności od wielu czynników, m.in wilgotności, temperatury na zewnątrz budynku, obecnością domowników w pomieszczeniu.

SYMULACJA OBECNOŚCI

  • Częstym sposobem na wykorzystanie inteligentnego domu jest symulacja obecności domowników, polegająca na włączanie i wyłączanie urządzeń domowych podczas nieobecności mieszkańców.

SYSTEM ALARMOWY I MONITORINGU

  • Inteligentne instalacje pozwalają zintegrować różne czujniki i detektory, takie jak detektory ruchu lub czujniki akustyczne. System można zintegrować z zabezpieczeniami, roletami czy wszelkiego rodzaju urządzeniami.

SYSTEM PRZECIWPOŻAROWY

  • Instalujemy systemy alarmowania w razie pożaru w budynku. System składa się z sieci czujników dymu i temperatury. System automatycznie podnosi rolety lub żaluzje ułatwiając ewakuację z budynku. Zostaje odcięty też gaz.

SYSTEM POGODOWY

  • System wyposażony w wiele czujek pogodowych mogących podjąć decyzję o zamknięciu okien w razie deszczu. Ustawiamy i montujemy stacje pogodowe, aby współgrały z systemem ogrzewania, klimatyzacji i wentylacją.

I WIELE INNYCH